1 %

Írta: Super User. Beküldve: Hírek

Személyi jövedelemadó1%-ának felajánlásaegyszaz

Kérjük Önöket, hogy a munkánk további, még jobb, eredményesebb végzéséhez szükséges anyagi feltételek megteremtéséhez szíveskedjenek hozzájárulni személyi jövedelemadójuk
1 %-ának egyesületünk számára történő felajánlásával. KÖSZÖNJÜK!
 

Egyesületünk neve: Erdei Iskola Egyesület
Címe: 1035 Budapest, Miklós tér 1.
Adószámunk: 19670924-1-41
Számlaszámunk:11731001-20150482
 


Egyesületünk 1991-ben alakult, 2007-től közhasznú társadalmi szervezet. Működése az egész ország területére kiterjed. Szakmai szervezet, mely a tagjait képező (főként nevelési-oktatási) intézmények tevékenységét az „erdei iskola” megfogalmazásával és működésével kapcsolatban koordinálja, illetve segíti. Tevékenysége elsősorban pedagógiai. Mindaz, amit tesz, elsődlegesen a gyermekek és ifjak személyiségének komplex formálását, képességeik, lelki és testi egészségük fejlesztését, a természeti és társadalmi környezettel való termékeny és humánus kapcsolatuk épülését szolgálja.


Céljaink megvalósításáért tett felajánlásaikat egyesületünk elnöksége nevében előre is köszönjük.